Opinie Naszych Klientów:

"Terminowa realizacja, super efekt w super cenie! Polecam!"

Opinia Google

"Bardzo solidna firma. Usługi świadczy w sposób profesjonalny, na najwyższym poziomie. Pięknie zrealizowała nam podjazdy i taras z najlepszych materiałów i wszystko w uzgodnionym terminie"

~ Katarzyna Popek

Opinia Google

"Solidne wykonanie w dobrej cenie. Fachowa obsługa, super kontakt z właścicielem. Jesteśmy bardzo zadowoleni"

Opinia Google

ukladanie kostki brukowej

Poznaj Nasze Realizacje

Zapytaj o Wycenę

M&W BRUKARSTWO

DOŚWIADCZENIE

Firma M&W Brukarstwo już od ponad 9 lat zajmującą się szeroko rozumianym brukarstwem, ze szczególnym naciskiem na budowę ulic, placów i chodników z kostki brukowej. Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz sprzęt niezbędny do realizacji Państwa inwestycji.

KOMPLEKSOWE USŁUGI

Swoje usługi świadczymy kompleksowo: poczynając od prac ziemnych, poprzez podbudowę, aż do wykonania gotowej nawierzchni z kostki brukowej.  Wykonujemy kompleksowo korytowanie. Przygotowujemy podbudowy do końcowego ułożenia kostki stosując wzory wskazane przez inwestora. 

JAKOŚĆ

Nasza wykwalifikowana kadra specjalistów poradzi sobie z każdym zleceniem. Dbając o najwyższą jakość wykonywanych usług zawsze dotrzymujemy wcześniej ustalonych terminów, a na wykonane prace dajemy gwarancję i wystawiamy faktury. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Zapraszamy do współpracy inwestorów prywatnych oraz firmy.

Swoje usługi oferujemy na terenie Warszawy i okolic. Grono licznych i zadowolonych klientów świadczy o tym, że jesteśmy firmą, która podchodzi do każdego klienta indywidualnie, po to, by w 100% spełnić jego wymagania. Stawiamy na najwyższej jakości materiały, aby zadowolić Państwa na długie lata.

O Firmie M&W Brukarstwo:

Wybrane realizacje:

koparka Pułtusk
Brukarstwo Wyszków

BRUKARSTWO - UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ

Nasz park maszyn umożliwia wykonanie zleceń polegających na różnego rodzaju pracach ziemnych od wykopów poczynając, poprzez korytowanie, a na utwardzaniu i niwelacji teren kończąc. 

Realizujemy zlecenia polegające na układaniu kostki brukowej wszelkiego rodzaju oraz wzoru. Montujemy palisady betonowe, wykonujemy stopnie schodowe, układamy płyty tarasowe. Montujemy krawężniki, odwodnienia liniowe, drenaże oraz studnie chłonne.

Oferowane usługi:

Nasze Realizacje:

Zostaw Nam swoje dane, skontaktujemy z Tobą:

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Lokalizacja M&W Brukarstwo w Pułtusku:

Działamy na terenie: Pułtuska, Wyszkowa, Serocka, Legionowa, Wołomina, Nowego Dworu oraz Warszawy

brukrstwo pułtusk, brukarsrwo legionowo, brukarstwo wyszkow, brukarstwo wolomin, brukarstwo serock

606 687 563

brukarstwo zielonka
brukarstwo pułtusk

Realizacje

Kontakt

copyright © M&W Brukarstwo 2019

TAGI: Brukarstwo Pułtusk, Brukarstwo Wyszkow, Brukarstwo Wolomin, Brukarstwo Serock, Brukarstwo Legionowo, Brukarstwo Nowy Dwór, Brukarstwo Nasielsk, Brukarstwo Ząbki, Brukarstwo Nieporęt, koparka pultusk, koparka wyszkow, koparka, serock, koparka legionowo, koparka wolomin, koparka


 

brukarstwo pułtusk
brukarstwo wołomin

M&W Brukarstwo Wiesław Rutkowski

ul. Szymona Kupisa 9

06-100 Pułtusk